• Vakantie
    Vakantie

    Van 17 juli februari tot en met 30 augustus hebben we vakantie.

UPDATE 31 MAART

Dinsdag 31 maart is bekend gemaakt dat de scholen in elk geval tot en met de meivakantie gesloten blijven. Uitzonderingen blijven bestaan voor kinderen van ouders met cruciale beroepen en kinderen uit kwetsbare gezinnen.

Oorspronkelijk bericht

Zondag 15 maart heeft het kabinet besloten dat alle scholen in Nederland dicht gaan, in elk geval tot en met 6 april. Het onderwijs gaat zoveel mogelijk door, maar op afstand.

Wij houden de ouders van onze school op de hoogte via de app en/of e-mail.

We werken hard om te zorgen dat onze leerlingen thuis aan de slag kunnen blijven met lessen voor school.

Helaas betekent deze tijdelijke sluiting ook dat onze open ochtend niet door kan gaan. We zoeken hiervoor naar een ander moment. Wilt of kunt u hier niet op wachten? Stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.en we nemen zo snel mogelijk contact met u op.